Úvod » Zápisy ze zápasů

1. Kolo, HC Rytíři Vlašim - HC Lev Benešov 1:6

publikováno 17.09.2018

Bojovali jsme a do poloviny zápasu se soupeřem drželi krok. Nicméně početně silnějšímu a šikovnějšímu soupeři jsme nakonec podlehli 1:6 po třetinách 0:1, 0:3 a 1:2.

INFO ZE ZÁPASU:

V prvním kole nás čekalo derby s Benešovem. Se dvěma centry, třemi páry křídel a čtyřmi beky jsme nastoupili proti třem kompletním pětkám soupeře.

Hned v úvodu první třetiny jsme neproměnili brejk a dále pak několik akcí dva na jednoho. Škoda, zápas by se pak mohl vyvíjet jinak. Ve vyrovnané první třetině jsme na jejím konci bohužel dostali gól.

Všichni kluci celý zápas bojovali, ale v polovině utkání nám začaly docházet síly a početně silnější soupeř získával čím dál více ze hry. Během druhé třetiny se Lvům povedlo třikrát skórovat.

Ve třetí třetině Rytíři zápas nevzdávali, nicméně docházely nám síly. Navíc se nám hrubě nepovedla naše přesilovka 5 na 4, během níž jsme dvakrát inkasovali. Ke konci zápasu vstřelil náš čestný úspěch Vojta Slosiarik.

Kluky je nutné pochválit, bojovali a zápas nevzdávali.

Tak za týden pojedeme pro dva body do Poděbrad!!!