Úvod » Zápisy ze zápasů

4. Kolo, SC Kutná Hora - HC Rytíři Vlašim 3:0

publikováno 09.10.2018

Prohráli jsme 3:0 po třetinách 1:0, 1:0 a 1:0. Kromě krátké pasáže ve druhé třetině jsme ale soupeře celý zápas přehrávali.

Do zápasu jsme nastoupili s odhodláním odčinit nelichotový výsledek přáteláku ze začátku září.

A během celého zápasu to vypadalo, že se nám to podaří.

Hned od začátku první třetiny jsme byli lepším týmem, soupeře jsme tlačili většinou v jeho obranné třetině a vytvářeli si spoustu nebezpečných šancí.

Do druhé třetiny jsme nastoupili se stejně bojovným odhodláním. Sršně jsme opět přehrávali a k ničemu nepouštěli.

Nicméně asi v polovině druhé třetiny jsme trochu polevili a zápas se na chvilku vyrovnal.

Ve druhé polovině třetí třetiny jsme soupeře jednoznačně válcovali, ale bohužel nezužitkovali ani jedinou šanci a náš veliký tlak.

Všichni kluci se celý zápas snažili a bojovali!

Nicméně tři góly jsme dostali po třech indiviuálních chybách.

Dvakrát po chybách na modré, kdy nám soupeř jednou ujel sám na gólmana a jednou ujeli dva na jednoho a ukázkově proměnili a jednou také při našem nedůrazu před naší brankou u soupeřovo dorážky.

My jsme naopak kutnohorského brankáře bohužel překonat nedokázali. Kromě jednoho neuznaného gólu.